Вітчизняне виробництво цукрової кукурудзи

Вітчизняне виробництво цукрової кукурудзи

За даними оцінок ІА «Інфоіндустрія» площі посіву цукрової кукурудзи в Україні становлять близько 6 000 га.

В той же час гравці ринку відмічають, що більшість фермерів, які почали вирощувати цю культуру, не мають наміру від неї відмовлятися – все ж занадто привабливими виглядають перспективи «до 100 тис. грн з гектару» прибутку. Та що ж зупиняє «кукурудзяну гарячку»?

В першу чергу це характерна для більшості нішевих культур в Україні проблема – збут. Ефективний результатів у цьому полі можна досягти лише завдяки виваженій маркетинговій стратегії та чітко розрахованим термінам збору врожаю. Найбільш оптимальною стратегією вважається так званий «тривалий сезон» - висів кількох гібридів з різними термінами дозрівання чи одного і того ж з перервою в декілька тижнів, завдяки чому можна розтягнути період збору врожаю до кількох місяців. Звідси випливає і друга проблема – сам збір урожаю.

Фактично якісний збір цукрової кукурудзи потребує великої кількості ручної праці, як в процесі самого збору, так і пізніше під час сортування. І саме цей фактор, на думку гравців ринку, стримує крупний бізнес від заповнення даної ніші, залишаючи її поки малим фермерам. Втім, в процесі збору є ще ряд нюансів, які необхідно враховувати – зокрема варто відмітити температуру качанів під час збору, яка не повинна перевищувати 15 градусів (через перетворення цукрів в крохмаль). Це зумовлює одну з базових технологічних рекомендацій по збору – проводити його зранку, до того, як качани прогріються на сонці.

Іншим питанням є вибір обробки – консервація, заморозка чи продаж свіжих качанів? Відповідь на нього, в свою чергу, залежить від часу збору, маркетингового плану та можливостей виробника.

Перспективи

Отож, не зважаючи на порівняну невибагливість та універсальність цукрова кукурудза все ж не є занадто простою у вирощуванні культурою. Тим не менш, попит на неї є, ринок не заповнений . Зокрема відмічають зростаючий інтерес з боку HoReCa – ексклюзивністю продукції, особливо якщо вона органічна, готельно-ресторанний бізнес не схильний нехтувати.

Крім того, органічне виробництво, яке уже далеко не один раз відмічалось експертами як «трендове», може напряму вплинути і на розвиток цієї ніші в цілому – багаточисленні ярмарки та торгівельні майданчики мають усі шанси стати стартом для розвитку виробництва цукрової кукурудзи в Україні. 

 

Друк