В Бразилії і ПАР кукурудза - «цариця полів»?

В Бразилії і ПАР кукурудза - «цариця полів»?

У Бразилії прекрасна погода, що сприяє зростанню сільськогосподарських рослин.

Сівба кукурудзи в цій країні БРІКС вдалося в цьому році провести рано, стан посівів кукурудзи хороше. Тому, за оцінкою операторів ринку, валовий збір зернової культури в Бразилії в 2019 році може скласти від 95 до 100 млн тонн, повідомляє кореспондент tvbrics.com з посиланням на AgriCencus.

Урожай бразильської кукурудзи першого врожаю, зокрема, може скласти близько 26 млн тонн. А ось виробництво зернової сафріньі очікується на рекордному рівні - 74 млн тонн.

У ПАР ж, навпаки, в цьому році прогнозується скорочення виробництва кукурудзи, в тому числі і через вплив погоди. Урядовий комітет з оцінки врожаю (CEC) ПАР передбачає, що кукурудзи в країні в цьому сезоні зберуть на 16% менше, ніж в минулому році. Було зібрано 12,51 млн т. У цьому очікують не більше 10,48 млн т. З них урожай продовольчої кукурудзи в поточному сезоні чекають на рівні 5,32 млн тонн, фуражної - 5,17 млн ​​т.

При цьому аналітики комітету не виключають ймовірності меншого врожаю через несприятливі погодні умови на території ПАР.

Відзначимо, що щорічне внутрішнє споживання кукурудзи в ПАР оцінюється приблизно в 10 млн тонн.

 

Друк