Синя кукурудза може допомогти при лікуванні діабету 2 типу

Синя кукурудза може допомогти при лікуванні діабету 2 типу

Нове дослідження і експеримент на клітинах мишей припускають, що хімічні речовини в фіолетовою кукурудзі можуть зменшити запалення і резистентність до інсуліну.

Здорове харчування - наріжний камінь профілактики і лікування діабету 2 типу. Фрукти, овочі, цільні злаки, горіхи, насіння і боби - все це в списку продуктів, які рекомендує Американська діабетична асоціація (АДА).

Але кукурудза, можливо, не самий очевидний вибір. Проте, це зерно буває різних відтінків і кольорів, і саме ці пігментні хімікати можуть стати ключем до розкриття його потенційних переваг для людей, що живуть з діабетом.

Дослідження, проведене в 2017 році, показало, що щури, які їли екстракти з штаму синьою кукурудзи поряд з дієтою АДА, мали менше черевного жиру, кращий рівень холестерину і тригліцеридів у крові і нижчий кров'яний тиск, ніж щури, які дотримувалися тільки дієти АДА .

Дослідницька група з Університету штату Іллінойс в Урбана-Шампейн з співробітниками Північно-Східного сільськогосподарського університету і Університету Чжецзян в Китаї, тепер представили дані, що показують, що складні фітохімічні речовини в різних нових штами фіолетовою кукурудзи можуть зменшити запалення і поліпшити чутливість до інсуліну, на моделі клітин миші.

Для дослідження вчені витратили 4 роки на вирощування 20 нових сортів кукурудзи, отримані з червоної кукурудзи Apache. Потім вони використовували воду для вилучення хімічних сполук, присутніх в зовнішньому шарі ядер кукурудзи, званих околоплодником.

Кожен екстракт навколоплідника мав унікальний профіль антоціанів, пігментів, які створюють особливий відтінок кукурудзяного сорти червоно-пурпурного кольору, а також інші фітохімічні або фенольні сполуки, в тому числі кофеїнову кислоту, ванільну кислоту, лютеолін і кверцетін.'

Дослідники також перевірили свої екстракти навколоплідника на адипоцитах, які вони штучно индуцировали для розвитку резистентності до інсуліну, що є ознакою діабету.

Екстракти знижують рівень окисного стресу в клітинах, що є мірою інсулінорезистентності.

Альфа-амілаза - це фермент, який відіграє роль в процесі розщеплення складних вуглеводів на прості цукри. Інгібування білка у людей з діабетом може привести до зниження рівня цукру в крові. Екстракти навколоплідника чинили сильний інгібуючу дію на альфа-амілазу.

Вони також виявили, що деякі з екстрактів були злегка токсичними для жирових клітин, але були здатні послабити перетворення клітин-попередників в зрілі жирові клітини, звані адипоцитами, які накопичують жир і стимулюють ожиріння.

Дослідники продовжують свою роботу з метою селекції гібридів кукурудзи, які поєднують в собі фітохімічні речовини, які показали найбільший потенціал в дослідженні.

По материалам https://www.medicalnewstoday.com/articles/324989.php

 

Друк