Кукурудзяний лабіринт, перший в Білорусі, буде відтворений в цьому році в новому форматі

Кукурудзяний лабіринт, перший в Білорусі, буде відтворений в цьому році в новому форматі

Кукурудзяний лабіринт, що входить до складу парку розваг «Кукуполіс» на території Дзержинського району, буде відтворений влітку цього року.

Незвичайна розважальний майданчик з сільськогосподарським ухилом - проект СФГ «ДАК», унікального фермерського господарства, яке протягом кількох років займається племінним козівництва. Розвиток туризму в сільській місцевості - один з перспективних напрямків його діяльності. Пробний лабіринт на кукурудзяному полі з'явився в 2017 році.

- В цей сезон ми входимо з новою креативною командою, - розповів глава фермерського господарства Дмитро Крилов. - Поки визначаємося з малюнком, відповідно до якого на кукурудзяному полі будуть прокладені доріжки. Для лабіринту вирішено відвести нове поле, в невеликому віддаленні від зони відпочинку. Між лабіринтом і майданчиком для інших розваг курсуватиме пасажирський вагончик.

За словами керівника господарства, для висунення креативних ідей і їх реалізацією ще є час: теплий сезон тільки починається, а кукурудзяний лабіринт почне роботу в другій половині літа:

- Відкриття заплановано на кінець липня - початок серпня, коли виросте кукурудза.

У минулому сезоні на території парку розваг «Кукуполіс» був створений комплекс різноманітних активностей і розваг: фудкорт, батути і гірки, зона релаксації (гамаки, стодоли, майданчик для пікніка на березі озера), ігровий майданчик, «Зона майстрів» з фермерської продукцією і виробами народних майстрів. Крім того, у вихідні дні можна було здійснювати повітряну прогулянку на літальному апараті.

Центральним місцем тяжіння був лабіринт: в кукурудзяному полі були прокладені доріжки і заховані пікети з печатками. Учасники квесту повинні були знайти всі заховані пікети і вихід з лабіринту.

Загальна площа лабіринту в 2018 році склала 4 гектара, загальна довжина доріжок - 3,5 тисячі метрів, кількість пікетів - 16. Для тих, хто успішно пройшов всі випробування, був передбачений приз від організатора. Особливий шарм сільському пригоди додавало те, що кукурудза на відведеному для лабіринту поле вирощена без застосування хімічних добавок.

 

Друк