Чи потрібна ринку 2019 солодка кукурудза?

Чи потрібна ринку 2019 солодка кукурудза?

В Україні вирощування солодкої кукурудзи набирає обертів.

Експерти стверджують, що покупців на неї, навіть внутрішньому ринку цілком достатньо, а у світовому масштабі ніша взагалі не заповнена.  

Як згадати кукурудзу, у всіх виникають найрізноманітніші асоціації – хтось згадує загадкові кола на полях, хтось – хрущовську відлигу та удари черевиком по трибуні, а хтось просто починає відчувати апетит. І це зовсім не дивно – одна з найбільш поширених зернових на планеті вже міцно укорінилася не тільки в раціонах, а й в культурі, хоч і розповсюдилась у нас вона помітно пізніше, аніж у наших західних партнерів. Все завдяки невибагливості та поживним цінностям, які зробили кукурудзу надзвичайно привабливою культурою, яка активно використовується як в споживчих, так і у кормових цілях. Та навіть на давно знайомому кукурудзяному полі трапляються несподіванки.

Мова про не надто поширену в Україні цукрову кукурудзу – сорт, чи навіть набір сортів, основною ознакою яких і є солодкий смак. На відміну від звичайної кукурудзи, цукрова відрізняється високим вмістом природних цукрів – фруктози та сахарози – що робить її надзвичайно привабливим продуктом для діабетиків. Втім, чи лише для України характерна нішевість цієї культури?

Світова практика

Все ж нішевість цукрової кукурудзи, при всіх її плюсах, характерна не тільки для України – за даними USDA станом на 2010 рік світове виробництво цукрової кукурудзи склало всього 8,9 млн тонн. Країнами лідерами серед виробників на той момент були США, Мексика та Нігерія. Втім, переважна частка виробленої продукції так і споживалася не перетинаючи кордонів країни виробника, що підтверджується і статистикою експорту. Що характерно, в світовій торгівлі цей товар розділяється на дві категорії – заморожену кукурудзу та готову чи консервовану. Для більш повного розуміння варто розглянути обидві.

 

Ріст обсягів світової торгівлі важко не помітити на даній діаграмі. Найбільшими експортерами замороженої цукрової кукурудзи в зазначений період були США, ЄС та Китай – тільки на них у 2013 році припало понад ¾ світової торгівлі. Частка України, хоч і має місце, була у 2013 році не настільки значною – 1,3%.

Обсяги світового експорту замороженої цукрової кукурудзи впродовж розглянутого періоду помітно зросли, прибавивши 17,1%. Найбільш динамічно завойовували міжнародні ринки Китай (+34,7%), Тайланд (+32,9%) та ЄС (+31,6%).

Що ж стосується готової та консервованої кукурудзи, то ситуація на цьому ринку, по суті, аналогічна, за винятком лиш обсягів торгівлі, які перевищують попередній ринок замороженої кукурудзи  більш ніж удвічі.

 

 

Торгівля готовою та консервованою кукурудзою в 2013 році майже сягнула позначки в 725 тис. тонн, підрісши за п’ятиріччя на 16,1%. І тут уже в трійку лідерів вклинився і Тайланд, на який припадає 23% обсягів глобальної торгівлі. Першість тримається за ЄС (50,3%), замикає трійку – США (14,2%).

Отож весь об’єм світової торгівлі цукровою кукурудзою станом на 2013 рік ледь перейшов відмітку в 1,05 млн. тонн. Основними ж імпортерами цієї продукції в світі, як не парадоксально, є ЄС та країни Азії, зокрема Японія, Китай та Південна Корея. Навіть якщо врахувати середньорічні темпи росту на рівні близько 4% та допустити відсутність значних змін на цьому ринку з 2013 року до сьогодення (що, втім, доволі малоімовірно), обсяги світової торгівлі у 2017 році можна оцінити приблизно на рівні 1,2-1,25 млн тонн. Що ж стримує Україну?

agravery.com

 

Друк